Dobrý deň alebo ahoj

Dobrý deň alebo ahoj

Som rada, že Vám to nie je jedno a chcete pomôcť našej krajine vzchopiť sa. Slovensko potrebuje tých, ktorí ešte nestratili nádej a majú chuť priložiť ruku k dielu. Verím, že spoločne môžeme vybudovať lepšiu krajinu, z ktorej naše deti nebudú utekať a kde značka SLOVENSKO bude mať celosvetový cveng.

Tešíme sa na Vás.

  • Prečo byť aktívnym občanom/občiankou?

  • Prečo byť aktívnym občanom/občiankou?

V poslednej dobe naša krajina prechádza sériou kríz. Žijeme v dobe mnohých zmien a „prekročených hraníc“. Politická kultúra je mýtus, sociálne normy prestávajú platiť a to všetko umocňuje spoločenský chaos. A tak som sa často cítila sklamaná.

Veľa z toho, čomu verím, je zničené až do základov.

Ale verím vo vzájomný rešpekt a dôležitosť spolupráce. Minulý rok som mala možnosť pridať sa k skupine ľudí okolo Mikuláša Dzurindu. Pripadalo mi to ako projekt, ktorého cieľom je diskutovať a hľadať riešenia na našich existujúcich problémov.

Mikuláš Dzurinda je uznávaný líder, ktorý má skúsenosti a vie pomôcť. Dosiahol viacero výsledkov, ktoré jednoznačne posunuli Slovensko správnym smerom.

Ak pre vás politická kultúra, ľudské práva, právny štát, inovácie nie sú len prázdne pojmy, ak nechcete len donekonečna čítať o zlyhaní zdravotníctva a školstva, pomôžte nám v našom poslaní. Chceme byť opäť hrdí na Slovensko!

Pridajte sa k nám!

Stiahni si prihlášku vo formáte PDF (súbor je editovateľný) a pošli nám ju na : ahoj@modri.sk. Prihlášku si stiahni cez tento odkaz
alebo nám napíš cez formulár, ktorý nájdeš nižšie.