Sme odhodlaní meniť Slovensko k lepšiemu. Nebude to ľahké a nebude to hneď. Ale my sme trpezliví a pripravení pracovať. Bez vás, bez podpory ľudí, ktorí veria v lepšiu budúcnosť na Slovensku, to však bude ťažké.

Ako nám môžete pomôcť?

Staňte sa priateľom Modrých

Priateľ Modrých je náš sympatizant, s ktorým pravidelne komunikujeme a stretávame sa. Nemá plné práva ako člen strany, nie je nikde verejne prezentovaný. Môže nám však pomôcť pri tvorbe politiky, hľadaní a overovaní  tých správnych riešení pre Slovensko, alebo pri organizácii našich podujatí, či pri bežných činnostiach strany.

 CHCEM SA STAŤ PRIATEĽOM MODRÝCH

Staňte sa členom našej strany

Členom strany sa môžete stať, ak to so Slovenskom myslíte vážne. Ak ste pripravená/-ý zapojiť sa politicky a hlásiť sa k našej strane. Šíriť jej dobré meno, naše myšlienky a riešenia. U nás sa môžete stať političkou/politikom na základe vašej aktivity. Člen strany má povinnosti ale aj výhody. Jednou z nich je možnosť určiť sa politike a čerpať skúsenosti, ktoré majú naši lídri.

 CHCEM SA STAŤ ČLENOM MODRÝCH

Sledujte naše sociálne siete, komentujte a zdieľajte

Aj pasívna podpora je pre nás dôležitá. Sledujte čo sa u nás deje, na čom pracujeme, čo robíme. Budeme radi ak dáte komentár k našim príspevkom ako spätnú väzbu. Tú si vždy budeme vážiť.

Podporiť nás môžete aj finančne

Ak by ste nás chceli podporiť finančne, môžete nám poslať akúkoľvek sumu na náš účet.

IBAN: SK2175000000004032076462