Ahoj,

som rada, že vám to nie je jedno a chcete pomôcť našej krajine vzchopiť sa. Slovensko potrebuje tých, ktorí ešte nestratili nádej a majú chuť priložiť ruku k dielu. Verím, že spoločne môžeme vybudovať lepšiu krajinu, z ktorej naše deti nebudú utekať a kde značka SLOVENSKO bude mať celosvetový cveng. Chceme byť na Slovensko opäť hrdí.

Alexandra  Boocová, Členka výboru pre ľudské zdroje

Prečo byť aktívnym občanom/občiankou?

V poslednej dobe naša krajina prechádza sériou kríz. Žijeme v dobe mnohých zmien a „prekročených hraníc“. Politická kultúra je mýtus, sociálne normy prestávajú platiť a to všetko umocňuje arogantná politika súčasnej vládnej moci . Cítim sa často sklamaná,

Verím však vo vzájomný rešpekt a dôležitosť spolupráce. Preto som sa pridala k skupine skvelých a šikovných ľudí okolo Mikuláša Dzurindu. On je uznávaný líder, ktorý má skúsenosti a učí nás náročnému remeslu politiky. My prinášame mladú energiu a vnímanie aktuálnych potrieb modernej doby. Sme nová generácia politikov.

Ak pre vás politická kultúra, ľudské práva či právny štát nie sú len prázdne pojmy, ak nechcete len donekonečna čítať o zlyhaní zdravotníctva a školstva, ak vás hnevá ako neefektívne sa vynakladajú verejné financie, pomôžte nám v našom poslaní. Pridajte sa k nám.

Ak sa chceš pridať, vyplň údaje nižšie